Feyzullah Koç

Himmet Eyle Nakşibendi İlahi Sözleri

Himmet Eyle Nakşibendi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Himmet Eyle Nakşibendi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Himmet eyle himmet eyle sultanım Nakşibendî yoludur hem Halidi koludur Aslını sorarsanız Muhammed’in soyudur Himmet eyle himmet eyle sultanım Himmet eyle himmet eyle kurbanım **** Âlem gider Menzil’e kalpler dolar feyz ile Gavsüssani sultanım Muhammed’in izinde Himmet eyle himmet eyle sultanım Himmet eyle himmet eyle kurbanım **** Bir ay doğar merkattan himmet gelir sadattan Medine’de Muhammed her an bakar Ravzadan Himmet eyle himmet eyle sultanım Himmet eyle himmet eyle kurbanım **** Gavsüssani şahımız başımızda tacımız Nefis mahvetti bizi Arşa çıkar ahımız Himmet eyle himmet eyle sultanım Himmet eyle himmet eyle kurbanım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu