Mehmet Gökçe

Hu Deyu İlahi Sözleri

Hu Deyu İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hu Deyu İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Hu deyu Hu deyu içtim şerbeti hiçbir tatta bilmem böyle lezzeti
Hu diyen kullara verir cenneti ne güzel makamdır Hu’nun makamı
****
Hu deyu Hu deyu döner dervişler soralım bakalım ne yermişler
Cennet-ü Âlâ’da bir köşk kurmuşlar ne güzel makamdır Hu’nun makamı
****
Hu deyu Hu deyu dönesim geldi O’nun yollarında ölesim geldi
Şeyhimin cemalin göresim geldi ne güzel makamdır Hu’nun makamı
****
Hu deyu Hu deyu şeyhim oturur şeyhimin yüzünde nurlar dökülür
Cennet-ü Âlâ’dan kokular gelir ne güzel makamdır Hu’nun makamı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu