Mehmet Emin Ay

Hu Diyelim Allah Döne Döne İlahi Sözleri

Hu Diyelim Allah Döne Döne İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hu Diyelim Allah Döne Döne İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ya Rabbi aşkın ver bana Efendim Hû diyeyim Allah Allah döne döne Aşkın ile yana yana Efendim Hû diyeyim Allah Allah döne döne **** Câhe düştüm Yusuf gibi Efendim derde düştüm Allah Allah Eyyub gibi Ağlayayım Yakup gibi Efendim Hû diyeyim Allah Allah döne döne **** Mevlâm koma beni bana Efendim al gönlümü Allah Allah senden yana Müştakın olu ben sana Efendim Hû diyeyim Allah Allah döne döne **** Seyyid Nizamoğlu kuldur Efendim ister güldür Allah Allah ister öldür Aşkınla gönlümü doldur Efendim Hû diyeyim Allah Allah döne döne

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu