Mehmet Emin AyMustafa Demirci

Hüda Rabbim İlahi Sözleri

Hüda Rabbim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hüda Rabbim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Hudâ Rabb’im Nebim hakka Muhammeddir Rasûlullah Hem İslam dînidir dînim, kitâbımdır Kelâmullah Rahman Allah,Rahim Allah,şefaat Ya Resulallah Âlim Allah ,Hâlim Allah, şefaat Ya Hâbiballah **** Bulunmaz Rabb’imin zıddı ve misli bu alemde Ve sûretten münezzehtir, mukaddestir Teâlallah Cemil Allah, Celil Allah, şefaat Ya Resulallah Aziz Allah, Hâkim Allah, şefaat Ya Hâbiballah **** Sıfât-ı bâkemal ile O daim muttasıfdır kim Kamudan efdal-u ahir Muhammeddir Hâbibullah Kerim Allah ,Kadir Allah, şefaat Ya Resulallah Settar Allah, Gaffar Allah, şefaat Ya Hâbiballah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu