Hasan Dursun

Hz.Hamza İlahi Sözleri

Hz.Hamza İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Hz.Hamza İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Feryat figan var Uhud dağında bir ses duyuldu vuruldu Hamza Bir dağ gibiydi düştü toprağa bütün melekler sahabe yasta Bir mızrak geldi göğsüne değdi şehit edildi Ağlar sahabe ağlar Medine Uhud gününde Hamza pehlivan Hamza kahraman Hamza cana can Resul amcası şehitler şahı Uhud aslanı Haber duyuldu hem Medine’de yollara düştü bütün sahabe En önde gelen annem Safiye yaşlı gözlerle baktı Resule Söyleyin hele Hamza’m nerde sustu sahabe Resulullah geldi haberin verdi o şehit dedi Hamza pehlivan Hamza kahraman Hamza cana can Resul amcası şehitler şahı Uhud aslanı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu