Hasan Dursun

İşte Gidiyor Gençliğin İlahi Sözleri

İşte Gidiyor Gençliğin İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İşte Gidiyor Gençliğin İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ak düşer siyah saçına
Gör neler gelir başına
Güvenme bu genç yaşına
İşte gidiyor gençliğin
****
Tutamazsın geçip gider
Bir anda yok olup biter
Evin barkın makber eder
İşte gidiyor gençliğin
****
Bak gidiyor yavaş yavaş
Hep aynı kalmıyor yaş
Yanlız nefsin ile savaş
İşte gidiyor gençliğin
****
Ağlama göz yaşını sil
Bu gençlik kalıcı değil
Hak’ka kul ol Hak’ka eğil
İşte gidiyor gençliğin

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu