Ömer Karaoğlu

İsterim İlahi Sözleri

İsterim İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca İsterim İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yanıyor imanım yanıyor ayağıma takılmışlar ne çıkar yoluma engeller koymuşlar ne olur Yanıyor her yanım alevler sarıyor yanıyor her yanım alevler sarıyor Koşuyorum söndürmeye koşuyorum döndürmeye aldırmadan engellere mutlu devri getirmeye Faniyim faniyi istemem acizim aciz olanı istemem Ruhumu Rahmana teslim eyledim gayrı istemeni isterim **** Yanıyor imanım yanıyor ayağıma takılmışlar ne çıkar yoluma engeller koymuşlar ne olur Yanıyor her yanım alevler sarıyor yanıyor her yanım alevler sarıyor Koşuyorum söndürmeye koşuyorum döndürmeye aldırmadan engellere mutlu devri getirmeye Baki olan bir yâr isterim bir zerreyim güneş isterim Ruhumu Rahmana teslim eyledim âlemin tümünü ondan isterim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu