Mustafa Özcan Güneşdoğdu

Kaldır Perdeyi Aradan İlahi Sözleri

Kaldır Perdeyi Aradan İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kaldır Perdeyi Aradan İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Cümle âlemi yaradan Kaldır perdeyi aradan Bin bir ismin hürmetine Kaldır perdeyi aradan Kaldır yaradanım kaldır Kaldır perdeyi aradan **** İster estir yeller gibi İster coştur seller gibi Azad olmuş kuşlar gibi Kaldır perdeyi aradan Kaldır yaradanım kaldır Kaldır perdeyi aradan **** Sensin evvel sensin ahir Aşkın oldu bana zahir YA lütfeyle yada öldür Kaldır perdeyi aradan Kaldır yaradanım kaldır Kaldır perdeyi aradan **** İzin ver bizde gidelim Yalan dünyadan göçelim Cennette cemalin görelim Kaldır perdeyi aradan Kaldır yaradanım kaldır Kaldır perdeyi aradan **** Yunus söylüyor sözünü Hakka bağlıyor özünü Görmek istiyor yüzünü Kaldır perdeyi aradan Kaldır yaradanım kaldır Kaldır perdeyi aradan

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu