Hasan Dursun

Kara Toprak(Ana Rahminden Geldik) İlahi Sözleri

Kara Toprak(Ana Rahminden Geldik) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kara Toprak(Ana Rahminden Geldik) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ana rahminden geldik pazara, bir kefen aldık döndük mezara.
Ne bakarsın taşına yarın gelecek başına bir Fatiha oku Allah aşkına
****
Çıktım dala yedim yaprak yüzüm örter kara toprak
Kefen çürüyünce çıplak kalmamaya çaren mi var
Girdim bağa yedim üzüm bugün için yumdum gözüm
Helalleşelim oğlum kızım ölmemeye çaren mi var
****
Altlarından taşlar batar üstlerinde otlar biter
Yılan çıyan yiyip yutar yenmemeye çaren mi var
Girdim bağa yedim üzüm bugün için yumdum gözüm
Helalleşelim oğlum kızım ölmemeye çaren mi var

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu