Hasan Dursun

Kervan(Ağır Ağır Giden Kervan) İlahi Sözleri

Kervan(Ağır Ağır Giden Kervan) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kervan(Ağır Ağır Giden Kervan) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Ağır ağır giden kervan Resulüm den haber var mı? Gökyüzünde kızıl duman Resulümden haber var mı? **** Zikreyleyen şol bülbüller bahçelerde açan güller Karlı dağlar mor sümbüller Resulümden haber var mı? **** Ehl-i beyti seven ağlar yürek yakıp ciğer dağlar Benim gözüm durmaz ağlar Resulümden haber var mı? **** Yandım Rasulün aşkına arada döndüm aşkına Hayaliyle gezer oldum Resulümden haber var mı? **** Resulullah canlar canı enbiyaların sultanı Çok seviyoruz biz onu Resulümden haber var mı?

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu