Mehmet Karakuş

Kim Gelir İlahi Sözleri

Kim Gelir İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kim Gelir İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.



Şeyhimin illeri uzaktır yolları açılmış gülleri dermeye kim gelir Kim gelir kim gelir hele gurban kim gelir şeyhimin güllerini dermeye kim gelir Halk için malını Hep vere varını Aşk için arını atmağa kim gelir Kim gelir kim gelir hele gurban kim gelir şeyhimin güllerini dermeye kim gelir **** Şeyhimin ilini Sorarım yolunu Ol mübarek elini Öpmeğe kim gelir Kim gelir kim gelir hele gurban kim gelir şeyhimin güllerini dermeye kim gelir Ahd ile vefalar Zevk ile Safalar Bu yolda cefalar Çekmeğe kim gelir Kim gelir kim gelir hele gurban kim gelir Şeyhimin gül yüzünü görmeye kim gelir **** Şeyhimin ilinde Asası elinde ol mübarek yolunda ölmeye kim gelir Kim gelir kim gelir hele gurban kim gelir şeyhimin güllerini dermeye kim gelir Ah ile gözyaşı Yunus’un haldaşı Zehr ile şol aşı Yemeğe kim gelir Kim gelir kim gelir hele kardaş kim gelir Şeyhimin gül yüzünü görmeye kim gelir

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu