Ömer Karaoğlu

Kıyam İlahi Sözleri

Kıyam İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kıyam İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Va’tesımu bihablillahi cemian vela teferraku vezkuru ni’metallahi iz küntüm a’dâen ve ellefe beyne kulubiküm ve esbahtüm…” “Toptan Allahın ipine sımsıkı sarılın ayrılmayın, Allahın size olan nimetini anın, düşmandınız kalplerinizi arasını uzlaştırdı da, onun nimeti sayesinde kardeş oldunuz. Bir ateş çukurunun kenarında idiniz de sizi oradan çıkardı. Allah doğru yola erişesiniz diye size böylece ayetlerini açıklar.” **** Bölük, bölücük Müslümana, bakıp, bakıp durdukça ben, Yok mu diyorum Ali imranda yüz üçüncüyü bilen Hey şeytanın yaveri, hilaflık taslasanda Hüküm Allah’ındır, hırsından patlasanda. Hükmetmeye kalkma sen, hakimler hakimi var, Mahşerde nimetinden, mağfiretinden kovar. Mağfiretinden kovar mağfiretinden kovar Mağfiretinden kovar mağfiretinden kovar **** Böyle değildi Müslüman tavrı, tefrika ile hep parçalandı Halbuki hala kitabı mubin. Taptaze durur hiç bozulmadı. Apaçık bir kitabın, seslendiği her yerdi, Hak Teala seslenir, biz itaat ederdik. Ayetini dinlerken, kanımızda hisseder, Hep beraber bir anda, Bedirlere giderdik. Bedirlere giderdik Bedirlere giderdik. Bedirlere giderdik Bedirlere giderdik. **** İmanla dolu güçlü sineler, hani nerede şimdi nerdeler Sen aslına dön rabbine sığın, İnşallah zafer bizlere güler. Yerin göğün bir ilahı, ilah olan bir Allah Rahmetini yaymış ki, gir içinde bul felah. Bir sevdanın eseri, perçinlenmiş kardeşlik, Bize eminlik veren, ne mermiydi ne silah. Ne mermiydi ne silah ne mermiydi ne silah. Ne mermiydi ne silah ne mermiydi ne silah. **** Sen söyle herşeyi bilen, bu ne Müslüman davranışıdır Safta dururken omuzum deyse, sıkışmaktan yakınır. Bir bedenin parçaları bir duvarın tuğlaları Aynı damarın kanı olmalıyız olmalı. Kesilen damarların, kanı imansızları, Tevhid yoluda duran hainleri boğmalı. Hainleri boğmalı hainleri boğmalı. Hainleri boğmalı hainleri boğmalı. **** O günden şüphen olmasın sakın, Rabbinin sözü vaadi kesin. Gök yarılırsa bir baştan başa zannetmem ki dikesin Bir kıyama kal ki sen, bütün alem titresin Kıyamı geç kalırsa, çok yanasın bilesin. Ahiret yurdu yakın pişman olacaklar çok, Batıdan doğarsa gün, yapacak bir şeyin yok Yapacak bir şeyin yok yapacak bir şeyin yok Yapacak bir şeyin yok yapacak bir şeyin yok **** Kazanmak için çalışmak gerek, ateş uykusu rahat olur mu? Küfürle tevhid bir an öterken, Müslüman böyle bölük kalır mı? Rahmet yüklü bir bulut, mümin üstüne yağar. Ardında güneş saklı, hira dağından doğar. İnsan insanı ancak, bu sevdayla sevecek, Zulmün karanlığından, Hak yoluna girecek. Hak yoluna girecek Hak yoluna girecek. Hak yoluna girecek Hak yoluna girecek. Batıdan doğarsa gün, yapacak bir şeyin yok Yapacak bir şeyin yok yapacak bir şeyin yok

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu