Ömer Karaoğlu

Kızıldeniz(Demirden Duvarlar) İlahi Sözleri

Kızıldeniz(Demirden Duvarlar) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kızıldeniz(Demirden Duvarlar) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Demirden duvarlar durur önümde Bir ateş yanar uzakta benden Beklenirken ufuktan gelmeyen gemi Taşla, kuşla kardeş oldum beklerken Ardından koşarken boğulsun gece gel yine geçelim Kızıldeniz’den **** Sabırla tevekkül dokunur durur sevda bestelenir gece içinden Eşkıyadan sahabe çıkaran yangın dertleri yok ettim senin derdinden Ardından koşarken boğulsun gece gel yine geçelim Kızıldeniz’den **** Bu yüzdendir bu yüzlerde karanlık habersiz hicret kardeşliğinden Haberin gelsin yeter ki senin uçmuş olur canım gelen müjdeden Ardından koşarken boğulsun gece gel yine geçelim Kızıldeniz’den

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu