Mehmet Karakuş

Kul Olamadım İlahi Sözleri

Kul Olamadım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Kul Olamadım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ben Mevlama kul olamadım onun için ağlarım bilmezler ki benim derdim onun için yanarım Ben yanarım ben yanarım günahlarıma yanarım ben Mevlama kul olamadım onun için yanarım **** Bende olan bu günahı kaldıramaz dağlar taşlar bu gözümden akan yaşlar onun için ağlarım Ben yanarım ben yanarım günahlarıma yanarım ben Mevlama kul olamadım onun için yanarım **** Çünkü benim adım Ahmet yakışır mı bana zulmet Mevlam sen bizleri affet onun için ağlarım Ben yanarım ben yanarım günahlarıma yanarım ben Mevlama kul olamadım onun için yanarım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu