Feyzullah Koç

La Maksude İllallah İlahi Sözleri

La Maksude İllallah İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca La Maksude İllallah İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Buyruğun tut Rahman’ın, tevhide gel tevhide Tazelensin imanın, tevhide gel tevhide. Lâ İlâhe İllallah Lâ Maksude İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ Mevcude İllallah **** Yaban yerlere bakma, cânın odlara yakma Her gördüğüne akma, tevhide gel tevhide. Lâ İlâhe İllallah Lâ Maksude İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ Mevcude İllallah **** Masivadan gözün yum ne umarsan Haktan um Gitsin gönlünden zulüm tevhide gel tevhide. Lâ İlâhe İllallah Lâ Maksude İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ Mevcude İllallah **** Şirki baştan savarsan Hak birliğine uyarsan Yaratanı seversen tevhide gel tevhide. Lâ İlâhe İllallah Lâ Maksude İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ Mevcude İllallah **** Sen seni ne sanırsın faniye dayanırsın Gün gelir uyanırsın tevhide gel tevhide. Lâ İlâhe İllallah Lâ Maksude İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ Mevcude İllallah **** Uyanıgör gafletten geç bu fani lezzetten İç Kevseri vahdetten tevhide gel tevhide. Lâ İlâhe İllallah Lâ Maksude İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ Mevcude İllallah **** Hüdai’yi guş eyle şevke gelip cuş eyle Bu Kevser’den nuş eyle tevhide gel tevhide. Lâ İlâhe İllallah Lâ Maksude İllallah Lâ İlâhe İllallah Lâ Mevcude İllallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu