İsmail Beyhan

Medine Gelir Aklıma İlahi Sözleri

Medine Gelir Aklıma İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Medine Gelir Aklıma İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Gözlerime yaş dolunca
Mecnundan beter olunca
Yine sararıp solunca
Medine gelir aklıma
****
Salatullah selamullah
Aleyke Ya Rasulallah
Salatullah selamullah
Aleyke Ya Habiballah
****
Bir sancı kalbe girince
Dalar giderim derince
Sam rüzgarları esince
Medine gelir aklıma
****
Salat selam getirince
Mecnun olup delirince
Beyaz bir mintan giyince
Medine gelir aklıma
****
Baharda güller açınca
Yeşillere boyanınca
Kumrular kanatlanınca
Medine gelir aklıma

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu