Mehmet Emin Ay

Münacat İlahi Sözleri

Münacat İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Münacat İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Onlar Allah’ın rızasını Allah’ın sevgisini her şeyin üstünde tutarlar. Tasavvuf tarihinin müstesna simalarından Rabiatül Adeviye bir defasında Rabbine şöyle yakarıyordu= Sen tatlı ol da bütün hayat zehir olsun Sen razı ol da bütün insanlar öfkeyle dolsun Benim aram yeter ki iyi olsun seninle isterse harab olsun sonra bütün âlemle! Dost olursam eğer seninle ben gerisi hep boştur! Toprağın üstündeki her şey elbette toprak olacaktır. Feleyteke tahnu velhayatu merîdatun veleyteke terdâ vel enâmu vettabu. Veleytellezi beyni ve beyneke âmirun vebeyni vebeynel âlemîne harabun. İza sahha min kel vüddü fel küllü heyyinün. İza sahha min kel vüddü ve küllü heyyinün ve küllüllezi fevkatturabi turabu. İza sahha min kel vüddü fel küllü heyyinün ve küllüllezi fevkatturabi turabu.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu