Hasan Dursun

Nasip Etse İlahi Sözleri

Nasip Etse İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Nasip Etse İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kadir Mevlam nasib etse
Varsam ağlayu ağlayu
Medine’de Muhammed’i
Görsem ağlayu ağlayu
****
Delil yapışan elime
Lebbeyk öğretse dilime
İhram bezini belime
Sarsam ağlayu ağlayu
****
Hüccac döner yana yana
Ciğerim döndü büryana
Şol Zemzem’den kana kana
İçsem ağlayu ağlayu
****
Çeşme yanı kesmekaya
El kaldırıp âmin diye
Arafat’taki vakfeye
Dursam ağlayu ağlayu
****
Derviş Yunus der can ile
Kul olmuşum iman ile
Dilim Zikr-i Kur’an ile
Varsam ağlayu ağlayu

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu