Ömer Karaoğlu

Neredesin(Ey Kutlu Peygamber) İlahi Sözleri

Neredesin(Ey Kutlu Peygamber) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Neredesin(Ey Kutlu Peygamber) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Dünya yeniden karanlıklarda, yeniden çocuklar gömülüyor toprağa, zulüm zincirlerinden boşaldı yeniden, dört bir yanda ateş yanıyor, insan olabilenler utanır oldular insanlıklarından ve bütün bir âlem şaşkın rehbersiz seni bekliyorlar, ey Kutlu Peygamber Neredesin?
****
Geldin ve şeref verdin sen bu âleme insanlığa umut oldun her halinle
Neredesin ey kutlu Peygamber neredesin gözlerimiz arar duru seni her yerde
****
Sen geldin ve hak geldi batı yerle bir oldu zalimlerin siması rengi sararıp soldu
Neredesin ey kutlu Peygamber nerede yine zulüm zincirleri kırdı kurtuldu
****
Peygamberi tanımaktan ve ona yaklaşmaktan başka çaresi yok dünyanın

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu