Mehmet Emin Ay

O Gece Sendin Gelen İlahi Sözleri

O Gece Sendin Gelen İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca O Gece Sendin Gelen İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Arşın kubbelerine adı nurla yazılan İsmi semâda Ahmed yerde Muhammed olan Yedi katlı göklerde Hak cemalini bulan Evvel ahir yolcusu ya Hz.Muhammed **** Sağnak nur yağmurları inerken yedi kattan O gece sendin gelen ezel kadar uzaktan Melekler her zerreye müjde verirken Haktan O gece sendin gelen ya Hz. Muhammed **** Güneşler o gecenin nuruna secdederken Yıldızlar meşk içinde kâinat vecd ederken Bütün hamdü senâlar yüce Rabbe giderken O gece sendin gelen ya Hz. Muhammed **** Kâbe’de şirk taşları putlar yere dönerken Cehalet bayrakları birer birer inerken Bin yıllık küfr ateşi ebediyyen sönerken O gece sendin gelen ya Hz. Muhammed **** O gece Save gölü mucizeyle kururken Kisra saraylarında sütunlar savrulurken Arzdan arşa âlemler rahmetini bulurken O gece sendin gelen ya Hz. Muhammed **** Senki doğum kundağı ak bulutla örülen Doğar doğmaz Allah’a secde emri verilen Alnında âlemlere rahmet tacı görülen Kâinat efendisi ya Hz. Muhammed

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu