Hasan Dursun

O Levhde Yazılmış İlahi Sözleri

O Levhde Yazılmış İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca O Levhde Yazılmış İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


O levhte yazılmış Muhammed ihsan İsmi şerifine halk oldu cihan Habibin nurundan halk almışsın reyhan Allah’ın nazlı kulusun Faruki’m **** Hakikat arasan Faruk’ime var Onun kıymetini bilenler anlar Daim ona gelir Hak’tan ilhamlar Allah’ın nazlı kulusun Faruki’m **** Gelmişiz kapına biz Faruk sultan Cemalin görünce olmuşuz biz hayran Bu acize de al gönlüne burhan Allah’ın nazlı kulusun Faruki’m **** Melekler konuşur seni dinlerler Lutfetmiş yaradan seni bizlere Cihan serverinin gözbebeğisin Allah’ın nazlı kulusun Faruki’m **** Aslını sorarsan nuru Muhammed Bütün gayretiyle kullara hizmet Çekse de bu yolda bunca eziyet Ayrılmaz yine de Haktan Farukim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu