Ömer Karaoğlu

Öğüt İlahi Sözleri

Öğüt İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Öğüt İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bak oğul dinle,
Sana dünyanın,
Servetleri,
Göz kırpacak.
Bak oğul dinle,
Seni şeytandan,
Bir vesvese,
Ayartacak
Etme oğul,
Gitme oğul,
Hakk’tan ümit,
Kesme oğul.
Bak oğul seyret,
Sana alemde,
Bir eş daha,
Var olmadı.
Bak oğul seyret,
Bu kadar servet,
Kimselere,
Yar olmadı.
Etme oğul,
Gitme oğul,
Hakk’tan ümit,
Kesme oğul.
****
Babacım dinle,
Sana söz olsun,
Sözlerini,
Unutmam ben.
Babacım dinle,
Sana söz olsun,
Hakk’tan başka,
Yol tutmam ben

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu