İsmail Beyhan

Ömür Tarlası İlahi Sözleri

Ömür Tarlası İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ömür Tarlası İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Mecnuna benziyor benim kaderim Ağlarım sızlarım bitmez kederim Bu yalan dünyadan bir gün giderim Ömür tarlasına bak neler ektim **** Ben aşkı sevgiyi sevdayı tattım Muhabbeti tattım acıyı tattım Gönlüme sevginin özünü kattım Kısa yollarımı yine uzattım **** Kardelen çiçeği gibi açarım Nefisten şeytandan durmaz kaçarım Yine biçareyim yine naçarım Ömür tarlasına bak neler ektim **** Unutma her azan dile gelecek Kullar yaradana hesap verecek Dünyanın çilesi bir gün bitecek Ömür tarlasına bak neler ektim

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu