Minik Dualar Grubu

Özdenetim(Mehmet Akif Ersoy) İlahi Sözleri

Özdenetim(Mehmet Akif Ersoy) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Özdenetim(Mehmet Akif Ersoy) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.
Geçen gün geç yatmıştım oynamıştım Sabah kalktım yorgundum koşuştum Üstelik geç kalmıştım apar topar giyindim Hemen yola koyuldum kahvaltımı yapmadan Ödevlerimi yapmamıştım mahcuptum Mahcuptum çok üzgündüm çok üzgündüm O an karar verdim ben hatalarımı anladım Kendi yararım için sonra bakın ne yaptım O an karar verdim ben hatalarımı anladım Kendi yararım için sonra bakın ne yaptım Ödevimi zamanında yaptım erkenden Dişlerimi fırçaladım yattım erkenden Sabah kalktım erkenden kahvaltımı yaptım ben Kaptım okul çantamı yola çıktım erkenden Sabah kalktım erkenden kahvaltımı yaptım ben Kaptım okul çantamı yola çıktım erkenden **** Uykumu aldığım için zinde oldum ben Öğretmenim tebrik etti mutlu oldum ben Eve döndüm erkenden sonra banyo yaptım ben Ödevimi bitirdim sonra yattım erkenden **** Arkadaşlar şarkımızdaki kardeşimizin kurallara uymadığı zaman düştüğü zor durumu, sonrasındaysa kendi kendine hatalarını düzeltip hayatını düzenlediği zaman ne kadar mutlu ve başarılı olduğunu hepimiz gördük. Onun için kendini denetleyen özdenetim sahibi çocuk disiplinlidir, sorumluluk alır, istikrarlıdır, kendini kontrol eder, planlıdır, azimlidir ve kararlıdır. Yani tıpkı Mehmet Akif Ersoy dedemiz gibidir. Bu şarkımızın iyi adamı da milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’dur. **** Ben bir çocuğum, iyi çocuğum kuralları bilirim Ödevimi yaparım dişimi fırçalarım Ben bir çocuğum, iyi çocuğum kuralları bilirim Akşam erken yatarım sabah erken kalkarım Ben bir çocuğum, iyi çocuğum kuralları bilirim Ödevimi yaparım dişimi fırçalarım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu