Hasan Dursun

Resulullaha İlahi Sözleri

Resulullaha İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Resulullaha İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Resullaha Resulullaha Hasret kaldık Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha **** Resulullahın ellerine Hakka giden yollarına Hakkı anan dillerine Kurban olam Muhammed’e Hakkı anan dillerine Kurban olam Muhammed’e **** Resullaha Resulullaha Hasret kaldık Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha **** Anda ravzasına varsam Salatu selamı versem Anda canım feda kılsam Nur Muhammed Mustafa’ya Anda canım feda kılsam Nur Muhammed Mustafa’ya **** Resullaha Resulullaha Hasret kaldık Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha **** Resulullahı bir görseydim Ravzasına yüz sürseydim Orda ben fena olsaydım Kurban olam Muhammed’e Orda ben fena olsaydım Kurban olam Muhammed’e **** Resullaha Resulullaha Hasret kaldık Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha **** Sultanımın bağrı yanık Müritleri buna tanık İhvan kardeşleri alıp Gidemedik Resulullaha Muzaffer sultanı alıp Gidemedik Resulullaha **** Resullaha Resulullaha Hasret kaldık Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha **** Ebu Bekir Sıddık ile Ömer Osman Ali ile Hakkı seven kullar ile Kurban olam Muhammed’e Hakkı seven kullar ile Kurban olam Muhammed’e **** Resullaha Resulullaha Hasret kaldık Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha Ey Allah’ım sen kavuştur Sen ulaştır Resulullaha

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu