İsmail Beyhan

Ruzi Mahşer İlahi Sözleri

Ruzi Mahşer İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ruzi Mahşer İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Ruz-i mahşer gelir ümmetin ağlar kaderim gönlümü nuruna bağlar Senin nazarınla kül olur dağlar gözümün nurusun ya Rasulallah Gözümün nurusun başımın tacı senden gayrı kalmak ne büyük acı Salât selam olsun sana ya Nebi benim bu gönlümün sensin ilacı **** Kutuplarda açan bir gül gibisin sen yüce Rahman’ın tek Habibisin Gönlümün doktoru tek tabibisin gözümün nurusun ya Rasulallah Gözümün nurusun başımın tacı senden gayrı kalmak ne büyük acı Salât selam olsun sana ya Nebi benim bu gönlümün sensin ilacı **** Gece gözlerime uyku girmiyor sensiz hiçbir çiçek meyve vermiyor Gönüller sensiz hiç aşka gelmiyor gözümün nurusun ya Rasulallah Gözümün nurusun başımın tacı senden gayrı kalmak ne büyük acı Salât selam olsun sana ya Nebi benim bu gönlümün sensin ilacı **** Bir gün geleceğim yeşil Ravzana ah edip ağlarım ben doya doya Yalvarıp dururum yüce Mevlaya gözümün nurusun ya Rasulallah Gözümün nurusun başımın tacı senden gayrı kalmak ne büyük acı Salât selam olsun sana ya Nebi benim bu gönlümün sensin ilacı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu