Çocuk İlahileri

Şakıyan Şu Bülbüller İlahi Sözleri

Şakıyan Şu Bülbüller İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Şakıyan Şu Bülbüller İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Şakıyan şu bülbüller, Der Ya Rabbi! Ya Rabbi! Bunca, lâleler, güller, Der Ya Rabbi! Ya Rabbi! **** Ağaçlar yaprak yaprak, Yeşil, mavi, kara, ak, Ne varsa büyük ufak, Der Ya Rabbi! Ya Rabbi! **** Kalk gözünü açıp bak Bir ân için yok durmak Şu sular ırmak ırmak Der yâ Rabbi yâ Rabbi **** Çayır çimen ot yonca lale sümbül gül gonca Yerde gezen karınca der ya Rabbi ya Rabbi **** Dünyayı sarmış o nur İsmi dilde okunur Gözyaşı billûr billûr Der yâ Rabbi yâ Rabbi **** Koyun, kuzu, kuş, cüce hem gündüz hem de gece Durmadan hece hece Der yâ Rabbi yâ Rabbi

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu