Sordum Sarı çiçeğe sözleri İlahi Sözleri

Sordum Sarı çiçeğe sözleri İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sordum Sarı çiçeğe sözleri İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Sordum sarı çiçeğe annen baban var mıdır? Çiçek eydür derviş baba annem babam topraktır. Hak Lâ İlâhe İllallah Allah Lâ İlahe İllallah **** Sordum sarı çiçeğe evlat kardeş var mıdır? Çiçek eydür derviş baba evlat kardeş yapraktır. Hak Lâ İlâhe İllallah Allah Lâ İlahe İllallah **** Sordum sarı çiçeğe boynun neden eğridir Çiçek eydür derviş baba kalbim Hakka doğrudur Hak Lâ İlâhe İllallah Allah Lâ İlahe İllallah **** Sordum sarı çiçeğe sen kimin ümmetisin Çiçek eydür derviş baba Muhammed ümmetiyim Hak Lâ İlâhe İllallah Allah Lâ İlahe İllallah **** Sordum sarı çiçeğe sen beni bilir misin? Çiçek eydür derviş baba sen Yunus değil misin? Hak Lâ İlâhe İllallah Allah Lâ İlahe İllallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

Yorum bırak