Feyzullah Koç

Şehadet Uğruna İlahi Sözleri

Şehadet Uğruna İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Şehadet Uğruna İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Allah yolunda kükrer kükrüyor mücahitler nice şehit verdiler şehadetin uğruna
Uhud’un dağlarında Kâbe’nin yollarında adı şehid aslında şehadetin uğruna
****
Küfre meydan okurlar gücü Haktan alırlar al kanlar akıtırlar şehadetin uğruna
Uhud’un dağlarında Kâbe’nin yollarında adı şehid aslında şehadetin uğruna
****
Elde tevhid bayrağı kanı olmuş sancağı Allahtır sığınağı şehadetin uğruna
Uhud’un dağlarında Kâbe’nin yollarında adı şehid aslında şehadetin uğruna

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu