Ömer Karaoğlu

Selam İlahi Sözleri

Selam İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Selam İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Hidâyeti isteyip bulanlara selâm Nefsine yenilse de tövbe edene selâm Rahmet deryasına dalanlara selâm Şehadet şerbetini içenlere selâm. **** Selam, selam, selam selam sana müslüman Selam selam selam rahmet rüzgârlarından **** O dosdoğru yola girenlere selâm Hain bir kurşun vurup yere düşene selâm Allah için sevip sevilene selâm Allah için ölüp öldürülene selâm. **** Selam, selam, selam selam sana vurulan Selam selam selam acılarla yoğrulan **** Hakka davet edip sabredenlere selâm Rablerinin yolunda yorulanlara selâm Ateşe atılırken göğsünü gere gere O ne güzel yaradır diyenlere selâm. **** Selam, selam, selam selam sana yaralım Selam selam selam yoluna yâr olalım **** İlah bir Allah deyip Nebi’ye uyanlara Kabri yarılıp çıkan Rabb’e koşana selâm Bağışlanmak isteyip el açanlara selâm Hesap ceza gününde bembeyaz yüze selâm **** Selam, selam, selam selam sana müslüman Selam selam selam rahmet rüzgârlarından Selam, selam, selam selam sana vurulan Selam selam selam acılarla yoğrulan Selam, selam, selam selam sana yaralım Selam selam selam yoluna yâr olalım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu