Mehmet Emin Ay

Senin Hicranı Aşkınla İlahi Sözleri

Senin Hicranı Aşkınla İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Senin Hicranı Aşkınla İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Senin Hicran-ı Aşkınla İlâhi, Aşıkan Ağlar Risalin Derdine Düşmüş, Hemen Halk-ı Cihân Ağlar **** Erişmezse Eğer İlahî Taknetudan Aleme Rahmet Beşer Ağlar, Melek Ağlar, Bütün Kevn-ü Mekan Ağlar **** Firakın Ateşi Dilde Devam Eylerse Sûbhanım Gözüm Ağlar, Gönül Ağlar, Beden De Gizli Can Ağlar **** Terahhumla Nazar Kılmaz İsen Mücrimlere Yâ Rab! Velî Ağlar, Nebî Ağlar, Zemin-ül Asuman Ağlar **** Perişan Halime Rahmet, Gedâdır Aşıkın Hayder Bağışla Cürmü İsyanım, Senin İçin Her Zaman Ağlar.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu