Ömer Karaoğlu

Sevdan Bizlere İlahi Sözleri

Sevdan Bizlere İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sevdan Bizlere İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Sevdan bizlere kuvvet veriyor Allah eri olup savruluyoruz Günah kirlerine bulaşanları tevbeye çağırıp uyarıyoruz Bedbaht olana ye’se düşene nefsine uyana tevbe nasip et **** İşte Hilal ve Mürare’yle Ka’b gözyaşı dökerek oldular bitap Allahım onlar tevbeye sığındı bugün bizlere de tevbe nasip et Bedbaht olana ye’se düşene nefsine uyana tevbe nasip et **** Sığın tevbenin hoş gölgesine ona sığın senin yuvan müslüman Bir daha yapmayız azmetmişiz biz Allahım tevbe tevbe nasip et Bedbaht olana ye’se düşene nefsine uyana tevbe nasip et **** Şahdamarımızdan daha yakınsın sana çağırıp yalvarıyoruz Çok geç olup dizlere vurmadan bizler Allahım tevbe tevbe nasip et Bedbaht olana ye’se düşene nefsine uyana tevbe nasip et **** Hesap gününün dehşetindeyiz kimseden kimseye o gün fayda yok Her şeyi bilensin bizse bilmeyiz Allahım tevbe tevbe nasip et Bedbaht olana ye’se düşene nefsine uyana tevbe nasip et **** Şahdamarımızdan daha yakınsın sana çağırıp yalvarıyoruz Çok geç olup dizlere vurmadan bizler Allahım tevbe tevbe nasip et Bedbaht olana ye’se düşene nefsine uyana tevbe nasip et **** Hesap gününün dehşetindeyiz kimseden kimseye o gün fayda yok Her şeyi bilensin bizse bilmeyiz Allahım tevbe tevbe nasip et Bedbaht olana ye’se düşene nefsine uyana tevbe nasip et

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu