Hasan Dursun

Seyit Seyfullah İlahi Sözleri

Seyit Seyfullah İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Seyit Seyfullah İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bu aşk bir bahri ummandır, Buna haddi kenar olmaz. Delilim sırrı Kur’andır. Bunu bilende âr olmaz. Salâtullah selâmullah aleyke Ya Rasulallah aleyke Ya Habiballah **** Eğer aşık isen yâre, sakın aldanma ağyâre, Düş İbrahim gibi nâre, Bu gülşende yanar olmaz. Salâtullah selâmullah aleyke Ya Rasulallah aleyke Ya Habiballah **** Kıyamazsan baş’ü câna, uzak dur girme meydana, Bu meydanda nice başlar, kesilir hiç soran olmaz. Salâtullah selâmullah aleyke Ya Rasulallah aleyke Ya Habiballah **** Süregeldik ezeliden, pirim Muhammed Ali’den, Şerab-ı lâ-yezaliden içenlerde humar olmaz. Salâtullah selâmullah aleyke Ya Rasulallah aleyke Ya Habiballah **** Hakk ile hak olanlara, kendi özün bilenlere, Dost yolunda ölenlere, kan bahası dinar olmaz. Salâtullah selâmullah aleyke Ya Rasulallah aleyke Ya Habiballah **** Bak şu Mansur’un işine, halkı üşürmüş başına, Enel-Hakk’ın firâşına, düşenlere tımar olmaz. Salâtullah selâmullah aleyke Ya Rasulallah aleyke Ya Habiballah **** Seyfullâh sözünde mesttir, Şeyhinden aldığı destdir. Divâneler kalem nîst’dir, ne söylese kınar olmaz. Salâtullah selâmullah aleyke Ya Rasulallah aleyke Ya Habiballah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu