Ömer Karaoğlu

Sığındık Rabbimize İlahi Sözleri

Sığındık Rabbimize İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sığındık Rabbimize İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Sığındık Rabbimize, Yöneldik Rabbimize Adını yüceltmek için, Güç versin diye bize Adını yüceltmek için, O’nunla hükmetmek için Cennetine girmek için, Güç versin diye bize **** Bedendeki bu canı, Satıverdik Allah’a Saf olduk Allah için, Koyulduk bu yola Birleşti ellerimiz, Uzandı çağlara **** Uzandı çağlara, Uzandı çağlara Rasulüm önderim, Anam babam sana feda Gösterdiğin bu yola, Canımız malımız feda Yeniden dirilmek için, Müjdelere ermek için Adaleti bulmak için, Herşey Allah’a feda **** Bedendeki bu canı, Satıverdik Allah’a Saf olduk Allah için, Koyulduk bu yola Birleşti ellerimiz, Uzandı çağlara Uzandı çağlara, Uzandı çağlara

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu