Ömer Karaoğlu

Sonsuzluğa Özlem İlahi Sözleri

Sonsuzluğa Özlem İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sonsuzluğa Özlem İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Bir heyecan sardı beni yokluğun ateşinde Öyle bir gönül bu gönül korku yoktur içinde Yalnız bir ordu gibiyiz dağlar taşlar emrinde Çıksa da soluklarımız düşlerinden özleminde **** Hep içimde var oluşun güç verir yüreğime Davulların haber verir uçuşur gökyüzünde Bir yürek koşar uzağa sözlere soluklara Yiğitlerin sesi olmuş yürür yalnızlara **** Özüm sana dönüktür Ya Muhammed Mustafa Dudaklarım mühürlenmiş sevgilinin yolunda Bir fırtına gibi kalbim eser büyük ummana Senin kutlu cihadını yazdırırım çağlara **** Gecem kadar yalnızlığa tutuşur ince ince Sevdamız ulaşır sana kuşların ötüşünde Çığlık olmuş yarınlara Yusufların sesinde Yorgunluğum hayatımdır coşkunluğum sonsuza **** Ne dualar etmişizdir gelsin diye yârimiz O’na salat-ü selamla haberler göndermişiz Ruhumuzun aynasında görmeyi özlemişiz Dikenli yollar içinde özlemini çekmişiz **** Özüm sana dönüktür Ya Muhammed Mustafa Dudaklarım mühürlenmiş sevgilinin yolunda Bir fırtına gibi kalbim eser büyük ummana Senin kutlu cihadını yazdırırım çağlara

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu