Umut Mürare

Sonsuzluk Salıncağı İlahi Sözleri

Sonsuzluk Salıncağı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sonsuzluk Salıncağı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Bir damla gözyaşı bir damla bahar Kavrulmuş yüreğime gelsin ilkbahar Sonsuzluk salıncağı ruhumu sallar Sonsuzluk salıncağı ruhumu sallar Bir damla gözyaşı bir damla bahar Kavrulmuş yüreğime gelsin ilkbahar Gelsin ilkbahar   Bir parça gökyüzü bir parça mavi Yol bulur akar ruhu kurtulur belki İstemem ben faniyi sonsuzluk kâfi İstemem ben faniyi sonsuzluk baki Bir parça gökyüzü bir parça mavi Yol bulur akar ruhu kurtulur belki Kurtulur belki Yol bulur ruhu kurtulur belki kurtulur belki   Yol bulur akar ruhu kurtulur belki Kurtulur belki

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu