Feyzullah Koç

Sultan Abdulkadir’in İlahi Sözleri

Sultan Abdulkadir’in İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sultan Abdulkadir’in İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Cem olmuş dervişleri sultan Abdülkadir’in yolunda sadıkları sultan Abdülkadir’in Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah **** Elim verdim eline kurban olam diline canım feda yoluna sultan Abdülkadir’in Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah **** Kutb-u âlem ol eli sırr-ı Murtaza Ali cedd-i Hakkın Habibi sultan Abdülkadir’in Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah **** Evliyalar geldiler payine yüz sürdüler hep semi’na dediler sultan Abdülkadir’in Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah **** Arısının balıyım bahçesinin gülüyüm dost bağın bülbülüyüm sultan Abdülkadir’in Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah **** Evliyalar rehberi Hak sırrının mazharı ehl-i tarik serveri sultan Abdülkadir’in Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah **** Hak katında uludur iki cihan doludur Eşrefoğlu kuludur sultan Abdülkadir’in Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah Lâ İlâhe İllallah Muhammedürrasulallah

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu