Ömer Karaoğlu

Sürgün Mekandan Öte İlahi Sözleri

Sürgün Mekandan Öte İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Sürgün Mekandan Öte İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır. 

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Nedir şakaklarımdaki ter boşluğu kavrayan elim titrek Gözyaşlarımdaki ışık Evrenimden uçup giden ses Alevsiz yanan göklerin Sanki aynalardaki şekil sokakta yürüyen adam ben değilim! **** Hangi gurbet hangi mekan gözlerimde duman, damar damar kan Gökte yıldız yerde toprak sancılı Bende bilirim kuşlar yuvadan uzak **** Çiçek dallarında örümcekler kuş seslerini boğdu bildin mi ! bir nağme gibidir hazan el verilmez gönül verilmez Allah’ım Adanmış bir yürekle uykusuz huzurundayım Hüzün geceyeydi, Ümit güneşe!

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu