Ömer Karaoğlu

Tezat İlahi Sözleri

Tezat İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Tezat İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Yaren aradım kendime Haktan gayrı bulamadım Öğüt aldım kâr etmedi nice olur benim halım Ey beni bu aşka koyan ey beni divane eden Ahlar bana vahlar bana bir yol bulamadım Ahlar bana vahlar bana adam olamadım Ahlar bana vahlar bana bir yol bulamadım **** Bak elalem iş görürken ben daima düş görürüm Yere düşmüş denileni ben aksine baş görürüm Ey beni bu aşka koyan ey beni divane eden Ahlar bana vahlar bana bir yol bulamadım Ahlar bana vahlar bana adam olamadım Ahlar bana vahlar bana bir yol bulamadım **** Ben uslanmaz bir ozanım kalemsiz kitap yazarım Fazla teklif süzen sevmem alışkanlıklar bozanım Ey beni bu aşka koyan ey beni divane eden Ahlar bana vahlar bana bir yol bulamadım Ahlar bana vahlar bana adam olamadım Ahlar bana vahlar bana bir yol bulamadım

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu