Hasan Dursun

Tövbe Ya Rabbi İlahi Sözleri

Tövbe Ya Rabbi İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Tövbe Ya Rabbi İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yüzüm karasıyla kapına geldim kul hatasız olmaz tövbe Ya Rabbi
Yalancı dünyaya aldandım kaldım kul hatasız olmaz tövbe Ya Rabbi
****
Enbiya evliya geçer bu yoldan korkun yok mu miskin senin bu halden
Kalem böyle çalınmıştır ezelden kul hatasız olmaz tövbe ya Rabbi
****
Yalandır şu dünya kimseye kalmaz âb-ı hayat içen sağ olur ölmez
Nefsini bilmeyen Rabbini bilmez kul hatasız olmaz tövbe ya Rabbi

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu