Feyzullah Koç

Turnalar İlahi Sözleri

Turnalar İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Turnalar İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kalkın turnam kalkın Uzakdoğu’dan Türkistan’a doğru gidin turnalar Bir kolda kalmıştır gelir batıdan Avrupa’ya haber verin turnalar **** Türkistan yaşlıdır yarası derin Pakistan yaylası her zaman serin Bosna Hersek için bir dua edin onlar savaştadır gidin turnalar **** Hazar’ın yanını bir defa dönün kalkıp yükseklere Kafkas’ı görün Sakindir ovası Tebriz’e konun Kerkük’e de selam edin turnalar **** Macar ovasına asla konmayın Balkanlar’ı geçin sakın durmayın Batı Trakya’da fazla kalmayın Bosna Hersek yarasını sarın turnalar **** Mescid-i Aksa’yı semadan görün Hz. Resule bir selam verin Harem-i Şerif’te ihrama girin sonra Türkiye’me dönün turnalar **** Edirne’den Van’dan girin vatana İstanbul’da uğran Eyüp Sultan’a Konya’da bekliyor Hz. Mevlana Toroslar’ı geçip gidin turnalar **** Çakırlıdır ya Rab tutuştum yandım İslamın uğrunda ölmektir andım Namazda kendimi Miraçta sandım hep kullara dua edin turnalar

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu