Feyzullah Koç

Üç Şey Var ki İlahi Sözleri

Üç Şey Var ki İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Üç Şey Var ki İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Üç şey var ki zengin fakir belli olmaz biri cami biri kefenle kabir Torpil de olmaz insan kayırılmaz biri cami biri kefenle kabir **** Zengin fakir aynı olur üçü de hepisi de aynı duygu içinde Fark bulunmaz bedeninin içinde biri cami biri kefenle kabir **** Cami o ki her insanda duygu bir Allah için hoşgörü bir saygı bir Günahının affı için kapı bir biri cami biri kefenle kabir **** Evin mezar bir çukurdan ibaret alır yutar kabul etmez mazeret Başına dikerler bir taş işaret biri cami biri kefenle kabir **** Kefen o ki beyaz olur bez olur sarar sarmalarlar nefsin tez soğur Hoca şehadet ister aynı söz olur biri cami biri kefenle kabir **** Üçünde de aynı his aynı duygu her üçü de seni eylemez hapis Orda belli olmaz kinli dargın küs biri cami biri kefenle kabir **** Ne güzel gelenek ne güzel töre her üçü de Haktır bilene görene Çeker seni gurbet hep yüce yâre biri cami biri kefenle kabir

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu