Hasan Dursun

Uyan Gafil İlahi Sözleri

Uyan Gafil İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Uyan Gafil İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Uyan gafil vicdana gel ne söylüyor Kur’an’a gel
Eğil Hak’ka Subhan’a gel vicdana gel vicdana gel
Gel secde-i Rahman’a gel
Akşam sabah yatıyorsun günahlara batıyorsun
Gün gelir hep ağlıyorsun vicdana gel vicdana gel
Gel secde-i Rahman’a gel
****
Sevdim seni ben mabuduma canan diye sevdim
Bir ben değil âlem sana hayran diye sevdim
Evlâd u ıyalden geçerek ben Ravza’na geldim
Ahlâkını medhetmede Kur’an diye sevdim
Medet Ya Tabibel Kulub

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu