Mehmet Emin Ay

Ya Rasulallah(Firakın Yaktı Bugün) İlahi Sözleri

Ya Rasulallah(Firakın Yaktı Bugün) İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Ya Rasulallah(Firakın Yaktı Bugün) İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Ya Rasulallah firakın yaktı ben soldum bugün,
Ah nasıl etsem tahammül dertliyim doldum bugün
****
Sine sûzân,dide giryan,dil perişan,kıl medet,
Bikesim biçare lütfet,çaresiz kaldım bugün
****
Hâk-i payin pür şifadır şüphesiz mücrimlere,
Arttı derdim bir şifa almak için geldim bugün
****
Rahmeten lil Âleminsin,sen şefi-ul müznibin,
Ey kerem ummanı sultanım ümid buldum bugün

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu