Mustafa Özcan Güneşdoğdu

Yakma Allahım İlahi Sözleri

Yakma Allahım İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Yakma Allahım İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Hikmetinle geldik biz bu dünyaya İmanla döneriz dar-u ukba’ya Aşığız gönülden yüce Mevlaya Bu aşkın dışına atma Allah’ım Affeyle kulunu yakma Allah’ım Affeyle kulunu yakma Allah’ım. **** Herkes gibi elbet biz de göçeriz Ölüm şerbetini mutlak içeriz Lutfunla batıldan Hakk’ı seçeriz Kulunu narına atma Allah’ım Cehennemde bizi yakma Allah’ım. **** Varımı yoğumu hep sana verdim İlimle hikmetle İslam’dır, geldim Ömür sermayemi yoluna serdim Secdemi yüzüme vurma Allah’ım Verdiğin bu canı yakma Allah’ım **** Bu aşkın dışına atma Allah’ım Affeyle kulunu yakma Allah’ım Cehennemde bizi yakma Allah’ım.

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu