Mehmet Emin Ay

Yandım Ebedi Hüsnüne Meftun Olarak İlahi Sözleri

Yandım Ebedi Hüsnüne Meftun Olarak İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Yandım Ebedi Hüsnüne Meftun Olarak İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Yandım ebedi hüsnüne meftun olarak
Kâr etti dilim ruhuma efsun olarak
****
Sor hâl-i perişanımı saysın geceler
Geldim kapına kaç kere meftun olarak
****
Yandım yandım hüsnüne meftun olarak
Yandım yandım hüsnüne meftun olarak
****
Kahreyleme sevgili şâd eyle beni
Görsem ne çıkar bir kere memnun olarak
****
Etmek mi muradın beni sermest-i haram
Ta haşre kadar böylece mecnun olarak

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu