Hasan Dursun

Yeşil Berat İlahi Sözleri

Yeşil Berat İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Yeşil Berat İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kıyamet gününde mahşer yerine yeşil berat ile gelir Fatıma Sağında Hatice solunda Havva yeşil berat ile gelir Fatıma Yeşil berat ile gelir Fatıma gelir de bizleri bulur Fatıma Yedikleri arpa darı danesi Habibullah imiş onun babası Oldur Hasan Hüseyin’in annesi yeşil berat ile gelir Fatıma Yeşil berat ile gelir Fatıma gelir de bizleri bulur Fatıma Yeşil berat ile gelir Fatıma ehl-i beytin ehl-i beytin gül goncası Fatıma Fatıma Nurdan beratını almış eline seğirdiben gelir mahşer yerine Müminler müjdeler birbirlerine yeşil berat ile gelir Fatıma Yeşil berat ile gelir Fatıma gelir de bizleri bulur Fatıma

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu