Ali Ercan

Allah Korkusu İlahi Sözleri

Allah Korkusu İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Allah Korkusu İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Çilem dağlar olsa yolum düz gelir karakıştan bahar gelir yaz gelir Dertler sana ödül gelir has gelir yüreğinde Allah korkusu varsa sevgisi varsa **** Kalp gözüne kara günler ak gelir iki cihan korkuları yok gelir Nefsin aç olsa da sana tok gelir yüreğinde Allah sevgisi varsa korkusu varsa **** Vermez sana zarar değil kâr gelir yüreğinde ruhunda kafes dar gelir Ölüm sana mahpus değil yâr gelir yüreğinde Allah sevgisi varsa korkusu varsa **** Koca dünya sanki zerre toz gelir Azrail söyleşir tatlı naz gelir Şehitlik rütbesi bile az gelir yüreğinde Allah sevgisi varsa korkusu varsa **** Nefret kasırgası durulup diner sevgi yağmurları sevmede döner Damla gözyaşıyla cehennem söner yüreğinde Allah sevgisi varsa korkusu varsa **** Her nerede olsan dostu bulursun uzak diyarları yakın bilirsin Bir anda Kâbe’ye gider gelirsin yüreğinde Allah sevgisi varsa korkusu varsa **** Beytullah taşına yüzün vurursun sellere karışır döner durursun Din gününe bin melekle varırsın yüreğinde Allah sevgisi varsa korkusu varsa

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu