Ali Ercan

Mezar Taşı İlahi Sözleri

Mezar Taşı İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Mezar Taşı İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.Gündüz demez gece demez Yoklar bizi mezar taşı Kurda vermez kuşa da vermez Saklar bizi mezar taşı **** Sırrımızı gizleyerek İçin için sızlayarak Ana gibi özleyerek Koklar bizi mezar taşı **** Ayağı yok yürümez ki Kolay kolay çürümez ki Senin kadar korumaz ki Eller bizi mezar taşı **** Zaman ömrümüzü yuttu Acep kendi nere gitti Böyle delik deşik etti Oklar bizi mezar taşı **** Nöbet tutar uyku uymaz Hırsız değil adam soymaz Gülhani’yi yalınız koymaz Bekler bizi mezar taşı

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu