Ali Ercan

Muhammed’in Gelmesi İle İlahi Sözleri

Muhammed’in Gelmesi İle İlahi Sözlerinin tamamına bu sayfadan ulaşma imkanınız olacaktır. Ayrıca Muhammed’in Gelmesi İle İlahi Sözlerini dinlemek isterseniz sayfamızda ilahinin dinletisi de yer almaktadır. İlahiyi hem okumak hem de dinlemek için sayfayı aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Allah’a olan aşkı en iyi şekilde anlatmak için ilahiler kullanılır. Bizleri derinden etkileyen sözleri ve kulağa harika bir şekilde nüfuz eden ezgisi ile birlikte ilahiler adeta ruhun gıdasıdır. Huzura ulaşmak ve kalbini Allah sevgisi ile doldurmak isteyen kişiler her zaman ilahileri okuyup dinleyebilir.

Günün istediğiniz saatinde ilahilere rahatlıkla ulaşmanız için sizlere en kolay yolu sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden aradığınız tüm ilahilere ulaşabilir ve ilahileri en güzel haliyle dinleyebilirsiniz.


Kurtulmuştu bütün âlem Muhammed’in gelmesiyle Dünyaya yayıldı İslam Muhammed’in gelmesiyle Cihana yayıldı İslam Muhammed’in gelmesiyle Ağlayan gözler dinmişti beklenen müjde gelmişti Bütün âlemler sevindi Muhammed’in gelmesiyle Bütün melekler sevindi Muhammed’in gelmesiyle **** Musa İsa haber verdi İbrahim neslinden geldi Âlem muradına erdi Muhammed’in gelmesiyle Mü’minler muradına erdi Muhammed’in gelmesiyle Ağlayan gözler dinmişti beklenen müjde gelmişti Bütün âlemler sevindi Muhammed’in gelmesiyle Bütün melekler sevindi Muhammed’in gelmesiyle **** Doğmadan o yetim oldu ona uyanlar ümmet oldu Tüm insanlık huzur buldu Muhammed’in gelmesiyle İmansızlar mahzun oldu Muhammed’in gelmesiyle Ağlayan gözler dinmişti beklenen müjde gelmişti Bütün âlemler sevindi Muhammed’in gelmesiyle Bütün melekler sevindi Muhammed’in gelmesiyle

Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Telif Hakkı sayfasına göz atınız.

Siz de bu ilahi ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Hayırlı günler dileriz…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu